Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Майже кожна літера української мови, окрім мʼякого знака, виражає в мовленні певний звук. Звуки в свою чергу складаються у слова. Таким чином послідовність букв на письмі означає певне слово. Це є очевидним для дорослої людини, але дуже важливим і непростим для сприйняття дитини. Ця вправа має на меті розвинути в учневі краще розуміння буквених знаків.

На екрані дитина бачить певний предмет, під яким окремими літерами написана його назва. Проте цей підпис є неповним – пропущена перша літера. Завдання, що стоїть перед дитиною у цій вправі, полягає у тому, аби доповнити слово та поставити вірну літеру на своє місце. Коли учень зробить це, то незалежно від того, чи вдале рішення він прийме, переходить до наступного етапу вправи. На новому рівні його чекатиме вже інше слово, але і у його назві, що також знаходитиметься під малюнком, буде пропущено першу літеру. У ході виконання цього завдання учень на кожному етапі промовляє назву нового предмета і вчиться розділяти звуки у слові на окремі елементи, кожен з яких співвідноситься з певною літерою. Також це завдання корисне для розвитку уваги та памʼяті дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Додаємо першу літеру до слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися