Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова будуються з літер так само, як будинки – з цегли та каміння. У ході виконання цього завдання учень має навчитись самостійно будувати слова, користуючись можливістю вибору з кількох варіантів. На екрані дитина бачить певний малюнок, що зображує предмет або істоту. Під зображенням є слово, яке цей обʼєкт називає. Слово є неповним – у ньому пропущена перша літера. Завдання, що стоїть перед учнем, полягає у тому, щоб самостійно вибрати серед двох варіантів ту літеру, яка має бути на початку слова і яка була пропущена. Малюнок виконує подвійну роль. З одного боку він привертає увагу дитини та стимулює її уяву. З іншого – саме малюнок підказує учню, що за слово написане на екрані, та як воно має звучати. Зрозумівши, що це за обʼєкт, дитина згадує правильну його назву та розуміє, яка літера у ній має бути першою. Незалежно від того, чи вірно обере з двох варіантів дитина, рух між етапами продовжиться, адже навіть у випадку помилки правильний варіант просто зʼявиться на екрані, після чого учень матиме змогу перейти до наступного рівня, де слово, а відтак і малюнок будуть вже іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.7
Додаємо першу літеру слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися