Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою слів можна не тільки називати предмети та описувати події, а й доповнювати повідомлення тими чи іншими деталями, які важливі для правильного розуміння ситуації. Це вміння й тренується у ході виконання цього завдання.

Дитина бачить на екрані зображення певної ситуації, учасники якої – казкові звірі та персонажі. Наприклад, пара танцюючих лисенят. Над малюнком міститься речення, яке описує зображення. Але це речення є неповним – бракує слова, яке передавало б дію, називало б предмети або їхню кількість. Дитина має доповнити речення, обравши з кількох варіантів, які знаходяться під малюнком, той, який дійсно  відповідатиме зображенню. Після цього дитина переходить на наступний етап завдання, на якому бачить на екрані вже зовсім інший малюнок. На кожному рівні змінюється не тільки зображення, а й характер слова, яке треба вставити. Наприклад, якщо у завданні з танцюючими звірятами пропущене слово означає їхнє число, то на наступному рівні, наприклад, може бути пропущене вже те слово, яке означає дію або зображений на малюнку процес. Всі ілюстрації до етапів вправи мають приємний стиль зображення та багату деталізацію картинок.

 
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.2
Доповнити речення третім словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися