Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Так звані йотовані голосні – це подвійні звуки української мови, які поєднують звичайні голосні та звук «й»: «я», «ю», «є», «ї». Особливість та складність їхнього сприйняття дитиною полягає у тому, що в залежності від їхнього місця у слові змінюється й їхнє звучання, адже якщо літера «я» йде на початку слова, то її йотований компонент дитина почує чітко, а от якщо ця ж літера буде йти після приголосної без апострофа, то «й» піде на помʼякшення цієї приголосної, і дитина буде чути тільки голосний звук «а», який є другим компонентом «я». Ця вправа присвячена тренуванню вміння дитини розпізнавати йотовані голосні на початку слова. На екрані учень бачить зображення того чи іншого предмета, який починається йотованою голосною. Дитина має ідентифікувати її та вибрати серед варіантів, що розміщені під малюнком. Таким чином учень не тільки навчиться впізнавати голосні з «й», а й запамʼятає, як вони пишуться. Коли дитина робить свій вибір, то переходить до наступного етапу вправи, де бачить інший малюнок та інші варіанти відповіді під ним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.6
Голосні я, ю, є, ї у словах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися