Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова будуються за допомогою літер. Кожна з них має своє звучання, але разом вони утворюють не просто набір звуків, а слово, що має також і певне значення.

На екрані дитина бачить неповне слово, якому бракує літери для того, щоб воно мало сенс. Під цим словом міститься кілька варіантів літер. Також на екрані дитина бачить зображення предмета, який це слово називає. Малюнок є підказкою для дитини, адже за ним учень має можливість зрозуміти, яке саме слово треба утворити в результаті.Дитина також має можливість прослухати, як слово звучить повністю, що теж полегшує і спрощує вибір. Учень обирає потрібну літеру та перетягує її на вільне місце. Утворивши таким чином слово, дитина переходить на наступний етап вправи, де бачить на моніторі вже зовсім інше зображення та набір літер. Важливо, що на наступний рівень завдання дитина проходить навіть тоді, коли робить помилковий вибір, просто у цьому випадку правильний варіант зʼявляється на екрані, і дитина може побачити його. У ході виконання цієї вправи працювати треба тільки з приголосними, тож дитина тренується у їхньому запамʼятовуванні. Окрім того, це завдання розвиває памʼять та увагу учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.3
Перетягни літеру, щоб утворилося слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися