Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою слів можна виражати думки, емоції, почуття, називати предмети, описувати якості та явища навколишнього світу. А також слова використовуються для того, щоб описати та назвати певну дію. Ця вправа присвячена тренуванню вміння дитини розпізнавати протилежні дії та впізнавати їх. На екрані зображено два схожих персонажа (казкові тваринки, герої казок та улюблених дітьми сюжетів), які виконують різні дії. Над малюнком міститься завдання, у якому вказано, який з двох персонажів має бути обраний дитиною. Але сам персонаж на називається – замість цього називається дія, яку він виконує. Тож дитина має аналізувати зображення і персонажів не за їхньою зовнішністю, а за тим, що вони роблять. Після того як дитина зробить свій вибір, вона переходить до наступного етапу вправи, при чому не важливо, вірний варіант учень обрав чи ні, адже навіть у випадку помилки вправа продовжується після того, як учень побачить на екрані правильний варіант. Всі персонажі намальовані у приємному стилі, схожому на стиль ілюстрацій до дитячих книжок. Малюнки мають багату деталізацію та яскраво оформлені.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Протилежні дії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися