Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова виражають поняття або називають предмети. У другому випадку те, що означає слово, майже завжди можна зобразити на екрані. Через зображення дитина згадує спочатку саме слово (тобто назву предмету), а після цього – як воно пишеться за допомогою літер. На екрані учень бачить малюнок. Знаючи, яким словом зображений предмет можна назвати, учень має згадати, з якої букви це слово починається. Після цього з-поміж кількох варіантів для першої букви цього слова, що зображене у вигляді малюнка, дитина обирає той, що є вірним, на її думку, варіантом. Ці варіанти першої букви знаходяться під малюнком і мають цікавий стиль оформлення, тоді як сам малюнок предмету зображається у звичному для дитячої книги стилі, з яскравими деталями та приємною кольоровою гамою. На наступному етапі вправи, куди переходить дитина незалежно від правильності відповіді, учень бачить новий обʼєкт та інші букви у якості варіантів. Це завдання не тільки тренує знання правопису, а й допомагає краще зрозуміти, яким чином графічні символи передають на письмі поняття про той чи інший предмет.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Розпізнаємо першу літеру слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися