Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення є наступним після словосполучення рівнем будови мовних одиниць для спілкування. Воно виражає закінчену думку і містить у собі кілька складників, серед яких є центральні слова, що передають основну інформацію, та додаткові, важливі для уточнення. У ході виконання вправи дитина вчиться розділяти речення на окремі слова та лічити їх. На екрані учень бачить малюнок, над яким і є речення, що містить опис зображення. Дитина також має змогу прослухати його, натиснувши на відповідну кнопку.Зазвичай це речення досить коротке. Дитина має порахувати кількість слів у ньому та обрати ту цифру серед варіантів відповіді під малюнком, яка цій кількості відповідає. Після цього дитина переходить до наступного рівня завдання – вона бачить вже іншу картинку, а її опис може складатись вже з іншої кількості слів. При цьому дуже важливим є саме ігровий аспект завдання. Оскільки механіка виконання вправи досить одноманітна (що було зроблено спеціально для кращого опанування дитиною навички диференціації слів речення), саме наявність цікавих ілюстрацій та милих персонажів посилює інтерес дитини до вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Скільки слів у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися