Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова складаються зі звуків в усному мовленні, так само як з букв – на письмі. При цьому важливим є не тільки певний чіткий набір букв, а й їх розташування відносно одне одного, тобто правильний порядок. У ході виконання цієї вправи дитина вчиться визначати та самостійно змінювати порядок букв. На екрані дитина бачить просто буквений ряд, який складається з кількох елементів, що стоять у довільному порядку. Міститься завдання, у якому чітко вказано, яке слово має бути побудоване з цих букв. Дитина переміщує літери, змінюючи їх порядок та будуючи таким чином потрібне слово. Також на екрані міститься ілюстрація, яка зображує той предмет ти істоту, яку треба назвати за допомогою новозбудованого слова. Малюнок привертає увагу дитини та допомагає їй не заплутатись, а також робить вправу більш цікавою. Важливо, що учень не просто ставить одну букву на своє місце – він самостійно змінює літери місцями. Це допомагає йому зрозуміти роль порядку літер у слові, а також допомагає запамʼятати, як правильно пишуться ті чи інші назви. Навіть якщо дитина десь помилиться, на наступний етап пройти все рівно вдасться – просто спочатку правильна відповідь зʼявиться на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.8
Складаємо слово за прикладом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися