Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери є складовими частинами слів, їхнім будівельним матеріалом. Оскільки букви передають звуки на письмі, то для письмової мови літери мають те ж значення, що звуки – для усної. Це завдання присвячено тренуванню навичок роботи з буквами у процесі складання слів. На екрані учень бачить картинку, яка зображує той чи інший предмет. Ця ілюстрація є підказкою – саме цей предмет потрібно буде написати за допомогою набору літер, що вже є у розпорядженні дитини. Ці букви знаходяться з іншого боку біля малюнка. Учень має розташувати їх у правильному порядку, аби утворити те чи інше слово. Коли дитина це робить, то переходить до наступного етапу вправи, на якому на екрані зʼявляться вже нові малюнок та набір букв. Навіть якщо дитина помилиться під час роботи з літерами, вона все рівно перейде до наступного рівня вправи, але після того, як побачиться вірну відповідь на моніторі. Це завдання допомагає дитині більш вільно працювати з порядком літер, навчитись самостійно працювати над складанням букв, вміти співзіставляти зображення зі словами. Також це завдання корисне для розвитку уваги дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Склади з літер слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися