Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання є протилежним до попереднього. Учень має шукати та виділяти не одне, а два слова, де наявні або відсутні певні букви, вказані у завданні.

На екрані на кожному етапі вправи дитина бачить новий набір з кількох різних слів. Над ними і міститься завдання, у якому вказано, на які букви треба звернути увагу, що потрібно вибрати та виділити. Дитина читає слова та аналізує їхню будову. Далі учень має зрозуміти, в яких з них є потрібні літери, а в яких – ні. Всі приголосні літери виділено більш яскравим, зеленим кольором для того, щоб спростити пошук. Після того, як дитина обере необхідні слова, починається наступний етап завдання, де на екрані зʼявляться вже нові слова та інші букви для пошуку.

Ця вправа тренує знання приголосних, адже тільки ті букви, що виражають на письмі приголосні звуки, використовуються у формулюванні завдання. Також це завдання є корисним для розвитку памʼяті загалом і особливо воно допомагає розвинути увагу та зосередженість дитини. На новому етапі вправи треба шукати вже не слова без певних літер, а навпаки – ті, в яких вказані літери присутні. Таким чином механіка виконання вправи залишається незмінною, а от критерії та спосіб виконання – різним в залежності від етапу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.7
Слова, що містять однакові та різні приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися