Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вимовляння звуків має дві складові частини: з одного боку людина видає голос, а з іншого – шум. Глухі приголосні звуки відрізняються від інших тим, що при їх вимовлянні використовується здебільшого шум, тобто майже не діють голосові зв'язки – тільки органи артикуляції, через які подається повітря при видиху.

Це завдання ставить за мету допомогти дитині зрозуміти особливості глухих приголосних. Спершу учень знайомиться із літерою, її звучанням та як вона  звучить у слові. А потім вже знаходить серед ряду інших літер таку саму.  Після цього учень переходить до наступного етапу вправи, на якому має виконати аналогічне завдання, але глуха приголосна (а у цій вправі використовуються тільки вони) вже інша. При цьому учень продовжує виконання вправи незалежно від того, чи вірну відповідь дав на питання одного етапу.

Окрім того, що, виконуючи це завдання, дитина вивчає саме глухі приголосні, вона також і повторює літери, які передають ці звуки на письмі. Це важливо для розвитку навичок письма, знання абетки та памʼяті дитини в цілому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Вчимо глухі приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися