Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери використовуються для написання слів, тобто їхнього графічного втілення на письмі. Літери можуть мати два види зображень – вони можуть зображуватися великими або маленькими. Великі букви використовуються тільки для власних назв, абревіатур та перших слів нових речень, тоді як маленькими зображуються всі інші звуки слова. Вони, малі літери, в свою чергу відрізняються від великих деякими нюансами зображення.

Аби дитина краще вивчила малі літери, на екрані зображено кілька варіантів. Учень натискає за готовністю на кнопку, яка подає звуковий сигнал – звук, що відповідає букві. Після цього дитина має вибрати серед кількох варіантів один  – правильну маленьку букву, що відповідає звуку, який щойно пролунав.

Таким чином дитина вчиться не тільки розуміти звʼязок між буквами і звуками, а й краще запамʼятати, як маленькі літери співвідносяться з великими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.8
Вчимо маленькі літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися