Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мова є чи не найважливішим засобом комунікації, який має дві взаємоповʼязані форми: усну та писемну. Звуки, які ми вимовляємо, мають графічне втілення на письмі у вигляді символів – літер алфавіту.

У ході виконання цієї вправи дитина вчиться на звук визначати літеру. Для цього вона, коли буде готова, має натиснути на кнопку відтворення звуку. Почувши його, учень вибирає серед кількох варіантів ту букву, яка на письмі передає саме почутий нею щойно звук. Коли дитина це робить, то переходить до наступного етапу вправи, на якому треба виконати аналогічні дії, але вже з іншим звуком та новими варіантами відповіді. Навіть якщо, вибираючи серед кількох літер одну, дитина помилиться, то все рівно перейде до наступного етапу вправи. Це завдання є дуже важливим для того, аби дитина краще зрозуміла взаємозвʼязок звуків та літер, запамʼятала, які саме звуки передаються за допомогою тих чи інших букв. Також це завдання корисне для розвитку слухової памʼяті та сприйняття аудіо інформації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Вказуємо на почуті літери
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися