Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи учень опановує вміння обирати потрібне слово за критерієм наявності у ньому тої чи іншої літери. На екрані дитина бачить нового для себе казкового персонажа – Суперхлопчика. Цей дитячий супергерой ловить слова, і саме учень має йому допомогти. Навпроти зображення Суперхлопчика є кілька слів, які намальовані у центрі зірочок. Серед цих слів треба знайти одне, потрібне, яке починається з літери, що вказана у завданні. Дитина обирає потрібну зірочку та переносить Суперхлопчика до неї. Наявність у вправі цього персонажу є важливим сюжетним ускладненням, яке з одного боку додає вправі ігрового аспекту, а з іншого – стимулює учня краще концентруватись на завданні та мотивує його. Коли дитина робить свій вибір, то переходить до наступного етапу вправи, де бачить на екрані вже нові зірочки з іншими словами. Міняється також і буква, з якої починатиметься задане слово. Але в будь-якому разі на кожному етапі це літера, яка позначає голосний звук. Ця вправа є корисною для розвитку памʼяті дитини та її вміння працювати зі словами за допомогою різних критеріїв відбору.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.5
Впіймай слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися