Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери є складовою частиною написаних слів, їхнім будівельним матеріалом. При цьому у різних словах літери повторюються, навіть якщо звʼязку між цими словами і не існує. У ході виконання цього завдання дитина має наочно пересвідчитись у цьому. На екрані учень бачить написане речення, яке дублює картинку, наприклад, собаку, яка сидить біля будки тощо. Деякі слова цього речення можуть починатись з однієї літери. Над малюнком і реченням є завдання, у якому вказано, яку саме букву кількох слів треба знайти. Учень знаходить слова, що починаються з вказаної літери, і виділяє їх. Після цього він переходить до наступного рівня вправи, на якому на моніторі зʼявляється вже нове зображення, інше речення, а літера, що вказана у завданні, теж змінюється. Таким чином учень на кожному етапі має опрацювати відразу великий обʼєм інформації, співзіставивши малюнок з реченням, прочитавши всі слова у ньому та знайшовши серед них необхідні літери. Таким чином тренується увага, вміння зосереджуватись, співзіставляти зображення зі словами, які його описують. Також ця вправа корисна для вміння читати та працювати з літерами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Виділяємо слова з певною літерою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися