Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа присвячена тренуванню вміння формувати структуру слова у дитини. Якщо раніше треба було вибирати букви, яких бракувало, то тепер підхід протилежний – у цьому завданні треба вибирати літери, яких не має бути у слові. Завдяки виконанню цієї вправи учень зрозуміє, наскільки важливо дотримуватись чіткої буквеної форми для збереження значення словесної конструкції.

На екрані дитина бачить слово, у якому одна літера зайва. Щоб учень міг зрозуміти, про яке, власне, слово йдеться, поряд з ним зображено малюнок того об'єкта, який це слово означає, також дитина має змогу прослухати це слово. Отже учень згадує назву обʼєкта, аналізує слово, яке зображене на екрані, та розуміє, яка з літер цього слова є зайвою. Після чого дитина виділяє її та переходить на наступний етап вправи, де побачить на екрані вже інші слова. При цьому навіть якщо вона випадково помилиться у виборі, то все одно перейде до наступного рівня завдання. Таким чином, є можливість вчитись на своїх помилках та використовувати свій досвід на практиці.

Ця вправа корисна для розвитку уваги та вміння повʼязувати звуки та букви. Зайвими у вправі на будь-якому етапі можуть бути тільки приголосні й розташовані вони тільки на початку або наприкінці слова, для того щоб спростити малюку пошук.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.5
Виділяємо зайві приголосні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися