Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина засвоїть базові відомості про звуки та букви, необхідно починати працювати вже зі словами. Слова мають лексичне значення, тобто за їхньою допомогою люди називають предмети, явища та розповідають про дії або почуття. Але разом з тим слова мають і зовнішню форму – звуки, які звучать при їх вимові, та букви, які ці звуки позначають на письмі. Завдання  ,яке ставиться перед дитиною у цій вправі, полягає у тому, щоб визначити першу літеру слова. На екрані учень бачить малюнок. Над зображенням містить завдання, де вказано, до якого слова треба знайти першу літеру, тоді як малюнок – це, звісно, зображення названого обʼєкта. Учень має з-поміж варіантів перших букв, які містяться під малюнком, знайти вірний. Після того, як дитина робить свій вибір, вона переходить до наступного рівня вправи. На новому етапі завдання змінюється: зʼявляється і інше слово (а разом з ним і малюнок, тож дитині не доведеться нудьгувати), і нові варіанти відповіді. Учень переміщується між етапами вправи незалежно від того, чи правильну відповідь він дає на питання різних рівнів.

 
 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Визначаємо першу літеру слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися