Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина ознайомиться з голосними і навчиться їх впізнавати, наступний етап – пошук голосних звуків у слові. На екрані дитина бачить певне слово, у якому тільки один голосний звук (який може повторюватись) , а всі інші – приголосні. Це слово супроводжується якісно виконаною ілюстрацією, на якій зображено той чи інший обʼєкт. Під зображенням і словом є кілька варіантів голосних літер. Завдання дитини полягає у тому, щоб обрати ту, яка є у слові. Після цього дитина переходить на наступний етап вправи, де бачить вже зображення іншого обʼєкту, а також нові варіанти літер під ним. Картинки, які супроводжують кожний рівень вправи, не тільки посилюють інтерес учня до її виконання, а й стимулюють розвиток концентрації на завданні. Оскільки у всіх словах, з якими доведеться працювати у вправі, є тільки по одній голосній, дитина швидко навчиться відрізняти їх від приголосних. Також у ході виконання цієї вправи розвивається увага та зосередженість дитини. Важливо, що малюк переходить на наступний рівень завдання навіть у випадку невірної відповіді на питання попереднього етапу.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Визначення голосної, що є у слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися