Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Українська мова має містить велику кількість слів і ще більше – словоформ. Аби передавати різноманіття слів за допомогою обмежених у кількості засобів (тобто букв алфавіту, котрих набагато менше словникового запасу мови), необхідні повтори. Більше того, деякі слова, чиє значення дуже відрізняється одне від одного, мають подібне написання за виключенням всього лише однієї літери. На екрані зображена пара таких слів. Вони повністю однакові за винятком однієї літери, яку у ході виконання цього завдання і має виділити учень. Після цього він переходить до наступного етапу вправи, на якому буде зображено вже нову пару слів. Важливо, що дитина продовжить виконання завдання навіть якщо помилиться і вкаже невірну літеру. У цьому випадку правильний варіант сам стане виділеним на екрані, після чого учень зможе продовжити виконання вправи. Коли дитина виконує завдання, вона неодмінно читає всі слова, що зʼявляються на моніторі. Таким чином, бачачи всю схожість їхнього написання, дитина усвідомлює разом з цим і всю відмінність їхнього лексичного значення. Таким чином учень краще розуміє роль літер у побудові слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Якою літерою відрізняються слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися