Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки української мови можуть бути голосними або приголосними. Приголосних кількісно більше. Їхня характерна особливість – наявність шуму разом із голосом як складових частин звука. Оскільки приголосних більше, ніж голосних, то і літер, тобто письмових символів для передачі звуків, для приголосних теж більше.

У ході виконання цієї вправи дитина вчиться співставляти звуки та літери, що їм відповідають. На екрані дитина бачить кілька кнопок для аудіозаписів. Натиснувши на них по черзі, учень почує певний звук. Далі він має розташувати навпроти певну  літеру, яка теж є на екрані. На кожному етапі є три таких кнопки і, відповідно, три букви.Після цього учень переходить на наступний етап вправи, де матиме можливість виконати аналогічні дії, але вже з іншим набором букв та, звісно, іншими звуками.

Завдяки цій вправі дитина краще розуміє звʼязок усного та писемного видів мовлення. Також це завдання розвиває увагу та памʼять дитини. Важливо, що навіть у випадку помилки учень все рівно продовжує виконання цього завдання, але після того, як побачить, як саме мали б розташуватись літери на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
З'єднай звук і приголосну літеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися