Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння впізнавати літери за звуками є одним із головних, яке дозволяє ефективно користуватись писемним мовленням разом із усним. У ході виконання цієї вправи дитина проходить тренування цього вміння.

На екрані учень бачить кілька кнопок, кожна з яких при натисканні дає свій звук, а саме – звучання певного звука української мови. Під цими кнопками зображуються літери. Завдання, що ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб зʼєднати кожну літеру з тим звуком, який вона передає на письмі. Коли дитина робить це, то переходить до наступного етапу вправи, при чому незалежно від того, чи вдало вона все зробила в минулому. Але у випадку помилки перед проходженням далі учень бачить правильний варіант розташування букв відносно звуків. На наступному рівні вправи механіка завдання залишається такою ж, як і на минулому, але як звуки, так і букви вже інші.

Таким чином ця вправа тренує вміння дитини співвідносити звуки та букви. Для її успішного проходження необхідна увага та вміння концентруватися. Також ця вправа корисна для розвитку памʼяті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
З’єднуємо звук і літеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися