Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Абетка або алфавіт – це послідовний ряд буквених символів, які притаманні певній мові та використовуються нею задля передачі звуків на письмі.

У ході виконання цієї вправи учень вчиться співзіставляти звуки і букви абетки. Для цього на екрані зображені всі літери цього ряду української мови. Дитина, коли буде готова, має натиснути на кнопку відтворення аудіо. Дитина чує звук і має відшукати серед всіх букв абетки, яка зображена на екрані, ту, яка відповідає цьому звуку і є його графічним втіленням. Незалежно від того, чи правильну відповідь дає учень, він після цього переходить до наступного етапу вправи, на якому його чекатиме вже інший звук. У випадку помилки правильний варіант просто з'явиться на екрані, так дитина має змогу вчитись на своїх помилках не закінчуючи передчасно завдання. Всі літери абетки зображені чітко та у правильному порядку.

Ця вправа не тільки дає змогу дитині навчитись краще співзіставляти звуки та букви, а й поступово зробити крок до повного вивчення алфавіту української мови. Також це завдання дуже корисне для розвитку вміння концентрувати увагу та сприймати інформацію на слух.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Знайди почуті літери в абетці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися