Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить речення. Також там є різні графічні елементи, що доповнюють його образність, наприклад, малюнки, але ці елементи не повʼязані з самим завданням вправи. Особливість же цієї вправи полягає у тому, що серед слів зображеної на екрані граматичної конструкції треба знайти те, яке є відповіддю на питання, яке ставиться над реченням. Тож ані малюнки, ані цифри не є орієнтирами при виконанні цього завдання. Учень має прочитати речення, зрозуміти, про що у ньому говориться, і вже після цього відповісти на питання, яке до нього додається. І питання це завжди буде стосуватись змісту цього речення. Коли дитина обирає правильне слово, то переходить до наступного етапу вправи, на якому треба виконати аналогічні дії, але вже з новим реченням і новим питанням до нього. Таким чином у ході виконання цієї вправи учень вчиться більш повно використовувати мову як знаряддя для висловлення думок. Він вчиться ставити питання до фраз, знаходити ключові слова для відповіді на ці питання та звʼязувати відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Знайди предмет у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися