Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери – будівельний матеріал для слів. Вони є графічним засобом вираження звуків усної мови. Завдяки літерам ми можемо писати слова, якими спілкуємось між собою. Знаючи значення літер,  які саме звуки вони передають, ми можемо читати, тобто відтворювати написане в усній мові.

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з літерами як зі складовими частинками слів. На екрані учень бачить певне слово, а під ним –  два ряди літер у довільній послідовності та  малюнок, який вносить у вправу ігровий елемент та робить її більш цікавою для учня. Дитина серед буквеного ряду має знайти всі приголосні, які є у слові, вказаному зверху. Додатковим ускладненням є те, що голосні і приголосні у слові не виділено різними кольорами на відміну від попередніх вправ. Коли дитина виділяє у ряду літер ті, що є у слові, починається наступний етап, де на екрані вже інше слово та нові літери. На наступний рівень дитина проходить навіть тоді, коли помиляється і неправильно обирає літери. В цьому випадку правильні варіанти будуть вказані перед початком нового етапу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.9
Знайди приголосні, які є в даному слові
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися