Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки української мови поділяються на голосні і приголосні. Кожна голосна в українській мові має свою літеру – буквений символ, який позначає її на письмі. У ході виконання цього завдання дитина знайомиться з ними. На екрані учень бачить кілька голосних. Над ними є кнопка, натискаючи на яку, дитина чує звук. Завдання полягає в тому, щоб знайти серед літер відповідник. Після того як дитина знаходить букву, що відповідає звуку, який вона чує, зображення на екрані змінюється: зʼявляється новий ряд літер і, звісно, змінюється звук. При цьому навіть у випадку, якщо учень помилиться і дасть невірну відповідь, вибравши не ту голосну, він все одно продовжить виконання вправи. Це завдання знайомить дитину з голосними, дає можливість запамʼятати їх та навчитись розрізняти. Вправа є корисною для розвитку памʼяті та вміння розподіляти інформацію на групи та підгрупи, адже спочатку учень дізнається, що таке голосні, а потім вчиться розрізняти їх.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Знайомимось із голосними
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися