Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки української мови поділяються на голосні та приголосні. Приголосні відрізняються наявністю у своїй будові не тільки голосу, а й шуму. Окрім того, звучання приголосного звука у перший момент його виконання відрізняється від того, як він звучить при спробі його протягнути. Це  дві основні відмінності голосних звуків від приголосних. У ході виконання цієї вправи дитина вивчає приголосні, знайомиться з літерами, які позначають на письмі саме цей тип звуків української мови.

Для цього на екрані зображено ряд літер. Всі вони є різнокольоровими. Дитина натискає на спеціальну кнопку, яка вмикає аудіозапис – те, як звучить потрібний звук. Далі дитина обирає серед літер ту, яка відповідає почутому нею звукові. Після цього учень переходить на наступний етап вправи, де бачить вже новий буквений ряд та має знову зробити вибір. Ця вправа – перше знайомство з приголосними, адже тільки їх і має шукати дитина. Тому серед вже знайомих з попередньої теми голосних  в кожному ряді є тільки один приголосний, щоб максимально спростити вивчення нового типу звуків. Якщо учень робить помилку, він все одно продовжує виконання завдання, але тільки після того, як на екрані з’явиться правильний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Знайомимось із приголосними
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися