Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожному голосному звуку в українській мови відповідає своя літера. Буква – це графічний знак, сутність якого розкривається через форму його написання. Особливість сприйняття букв людиною полягає у тому, що вона насамперед має сприймати саме форму, а не колір.Скажімо, літера «О» може бути і червоною, і зеленою, і чорною, але головною має бути тільки її форма. У ході виконання цього завдання дитина тренується впізнавати букви, керуючись виключно їхньою формою. На екрані дитина бачить таблицю, у якій розміщені букви, які відповідають голосним звукам української мови. Над таблицею міститься завдання, у якому вказано, яку саме літеру необхідно знайти. Важливо, що у таблиці потрібних букв може бути кілька, і всі вони – різного кольору. Дитина має виділити їх незалежно від кольору, після чого вона переходить до наступного рівня вправи, де на екрані бачить вже нову таблицю, у якій потрібно відшукати інші літери. Це завдання допомагає дитині зрозуміти універсальність буквених символів, те, як тотожність їхніх форм впливає на значення. Також за допомогою цього завдання учень краще вчиться працювати з інформацією, яка подається у форматі таблиці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Знаходимо голосні в таблиці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися