Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа змінює акцент у процесі пошуку елементів слова. Якщо раніше завдання полягало у тому, щоб знайти у словах певну літеру, то тепер за наявністю тієї чи іншої букви треба обрати саме слово. На екрані дитина бачить і пару слів для вибору, і зображення предметів, які вони називають. Над словами є завдання, у якому вказується, за наявністю якої літери у слові потрібно обрати один варіант з двох. Дитина читає слова, бачить, що саме вони називають, та робить свій вибір. Незалежно від того, вірний її вибір чи ні, учень переходить до наступного етапу вправи, де бачить на екрані іншу пару слів з іншими малюнками, які її супроводжують. Якщо дитина помиляється у виборі, то на екрані з'явиться вірний варінат, перш ніж продовжиться виконання завдання. Ця вправа не тільки удосконалює вміння розпізнавання літер, а й допомагає розширити словниковий запас слів, адже на кожному новому рівні вправи слова змінюються. Важливо, що літера, за наявністю якої потрібно робити свій вибір, виражає на письмі тільки голосний звук.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.8
Знаходимо літери в середині слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися