Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери, кожна з яких є окремою одиницею сприйняття і графічним знаком, разом утворюють слова, що можуть бути записані для вираження усного мовлення. Вміти поєднувати окремі літери у єдине слово таке ж важливе як і зворотний навичок – навичок у слові виділяти окремі букви. У ході виконання цього завдання дитина вчиться саме цьому. На екрані учень бачить групу слів. На іншій стороні екрана зображено записник, куди  потрібно перенести тільки ті слова, які починаються на вказану у завданні літеру. Коли дитина робить це, то переходить до наступного етапу вправи, на якому записник стає знову чистим, зʼявляються нові слова, а літера, яку треба шукати на початку потрібних слів, теж інша. Важливо, що дитина переходить з етапу на етап незалежно від того, чи вірно вона виконала завдання минулого рівня. Шукаючи вказану літеру на початку кожного слова, дитина тренує вміння читати слова та розділяти їх на окремі буквені символи. Також це завдання корисне для розвитку уваги та зосередженості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Знаходимо однакові слова за початковими літерами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися