Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Абетка – буквений ряд, який містить всі літери певної мови. У ході виконання цієї вправи учень буде працювати з українським алфавітом, який бачитиме на екрані на кожному етапі завдання. Але при цьому вправа є досить різноманітною, адже на кожному рівні треба шукати різні літери. Завдання, у якому вони названі, учень може прослухати, натиснувши на зелений значок, над абеткою. Додатковою підказкою є зображення у лівому верхньому куті, адже воно містить саме ті приголосні, які має натиснути учень.Дитина ніби «мандрує» алфавітом, виділяючи необхідні літери. Після чого переходить на наступний етап вправи, де чує вже інші літери у завданні і бачить нове зображення-підказку. Хоча ця вправа може здатись спершу складною, однак такий формат є дуже ефективним для вивчення абетки та літер. Коли дитині потрібно буде вивчити весь алфавіт, вона вже буде з ним знайома і зможе згадати порядок літер. Але головна мета цієї вправи – допомогти дитині ознайомитись з місцем приголосних у алфавіті. Адже на кожному етапі вправи букви для пошуку інші, але завжди це ті, які на письмі виражають саме приголосні звуки. Важливо, що рух учня між рівнями вправи здійснюється незалежно від того, чи вірно обирає дитина букви в абетці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.4
Знаходимо почуті літери в абетці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися