Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання, як і у попередніх, треба шукати літери у словах. Але цього разу завдання ускладнюється тим, що слів значно більше, як і літер для пошуку.  На екрані дитина бачить цілий набір слів, здебільшого знайомих. Над ними зображено обʼєкт, який співвідноситься з одним із слів і є підказкою правильної відповіді для малюка. Цей малюнок має зробити вправу цікавішою і спростити її для дитини. Над малюнком та словами є завдання, у якому конкретно вказані букви, які необхідно відшукати у словах під малюнком. Всі вони – приголосні. Дитина розглядає по черзі кожне слово і шукає там необхідні літери. Всі приголосні літери виділено більш яскравим, зеленим кольором для того, щоб спростити пошук. Після цього учень має виділити одне правильне слово, аби пройти до наступного етапу вправи. Навіть якщо дитина допускає помилку, рух між питаннями завдання все рівно продовжується, однак спершу правильний варіант зʼявиться на екрані. На наступному етапі зʼявляються вже інші слова та, звісно, новий малюнок. Так само змінюються і літери, які треба шукати. Різноманіття слів у вправі дозволяє дитині працювати над розширенням свого словникового запасу.

Але головна мета цього завдання – розвиток уваги учня та вміння знаходити вказані приголосні, які завдяки вправі краще запамʼятовуються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.6
Знаходимо задані літери у словах
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися