Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літери – це такий самий будівельний матеріал для слів, як цегла – для будинків. У ході виконання цього завдання дитина опрацює дану метафору на практиці. На екрані перед учнем міститься зображення слова, де кожна літера нанесена на свою окрему цеглину. Разом з іншими порожніми цеглинами вони будують стіну. Але слово є незавершеним, у ньому бракує останньої літери. Вона – закінчення слова, та його частина, яка містить вказівку на граматичне значення, в тому числі і на число. Щоб добре завершити будівництво стіни, дитина має підібрати останню цеглину. У завданні, формулювання якого учень може побачити над малюнком, міститься вказівка на те, яким має стати це слово – чи воно має називати обʼєкти в однині, чи в множині. Під малюнком є кілька цеглин. Учень подумки підставляє кожен варіант на відповідне місце у кінці слова і дивиться на те, яким стає це слово і чи відповідає воно задачі. Важливо, що два з трьох варіантів дійсно відтворюють слово, вказане на стіні – але перший перетворює його на однину, а другий – на множину. Тож учню слід уважно читати завдання, щоб не помилитись і обрати ту літеру, яку потрібно саме цього конкретного разу. Коли дитина обирає потрібну цеглину і переміщує її на своє місце, то проходить на наступний етап, де буде нове слово на стіні та інші варіанти його закінчення. Завдяки цій вправі дитина ознайомиться з різноманіттям закінчень, які використовуються для надання слову того числа, яке йому потрібно в тому чи іншому випадку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Будуємо слова з цегли
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися