Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Літер в українській абетці всього тридцять три, і не всі вони передають унікальний звук – деякі позначають поєднання звуків, а буква «ь» взагалі не передає звук – лише помʼякшує попередній. Проте, не дивлячись на обмежену кількість символів, літери легко передають все багатство словникового запасу української мови – а це більше трьохсот тисяч слів. Як? Завдяки комбінаціям букв і звуків у словах. Отже у різних за значенням словах можуть зустрічатись одні й ті самі букви – просту у різному положенні та поєднанні з іншими літерами. У цьому й переконається дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься пара слів. Вони є незавершеними – в кожному пропущено по одній літері. Ця літера для даних слів є спільною. Поряд з ними є малюнки, на яких зображено обʼєкти, котрі цими словами називаються. Ці ілюстрації грають подвійну роль. По-перше, вони урізноманітнюють візуальний ряд, а по-друге, є підказкою. Якщо дитина не впізнає слова без пропущеної літери, то саме малюнок підкаже, що це за обʼєкт. Тож учень має написати в обох порожніх клітинках потрібну букву. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати дії аналогічного характеру з новою парою слів та іншою пропущеною спільною для них літерою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Друкуємо спільну літеру
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися