Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Оскільки речення є головним засобом комунікацій, викладення інформації або вираження почуттів мовця є далеко не єдиною ціллю використання цієї граматичної одиниці. Зокрема у ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати зі спонукальними реченнями. Спонукальними реченнями називаються такі специфічні граматичні конструкції, які використовуються для того, щоб співрозмовник, тобто той, до кого звертається мовець у цьому реченні, виконав ту чи іншу дію. Спонукальні речення можуть приймати різноманітні форми. Вони можуть виглядати як наказ, як прохання чи пропозиція – все залежить від конкретної ситуації, особливих форм слів та доречності тої чи іншої манери у стосунках двох чи кількох співрозмовників. На екрані перед учнем міститься кілька речень. Всі вони відрізняються між собою за сенсом, а також за емоційним навантаженням. Кожне з них представлене як фраза у діалозі. Дитина вивчає кожну репліку і знаходить ту, яка є спонукальним реченням, тобто де мовець заохочує, пропонує, просить чи навіть наказує виконувати щось. Зрозуміти це дитина має за сенсом, а також за кількома додатковими ознаками, наприклад, за специфічною формою дієслів («сідайте», «одягайте» тощо), а також за наявністю в деяких з них окличного знаку. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де будуть інші речення, і серед них – знову одне спонукальне. Вправа ілюстрована – на етапах поряд з реченням дитина бачить також малюнки, котрі сюжетно повʼязані з фразами і дозволяють краще уявити собі те, що відбувається на екрані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.7
Вибираємо спонукальне речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися