Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Спочатку дитині може здатись, що словосполучення – це просто ще одна тема, більш складна для опрацювання, ніж минулі, але важлива більше з точки зору навчання. Але згодом до дитини приходить розуміння того, що за допомогою словосполучень можна більш докладно, повно та цікаво описувати предмети навколишнього світу, виділяючи ті чи інші їхні якості, властивості тощо. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься співзіставляти зображені обʼєкти зі словосполученнями, які їх описують. На кожному етапі вправи перед учнем на екрані міститься кілька таких словосполучень. Біля кожного – свій малюнок. Проте вони переплутані. Дитина має, проаналізувавши пари, зрозуміти, яке словосполучення описує який з предметів. Після цього дитина переміщує ілюстрації до правильних словосполучень. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії, проте завдяки тому, що слова та малюнки будуть зовсім інші, цікавість до виконання вправи не зменшується. Важливо, що для правильного розуміння звʼязку обʼєкту та слів, необхідно, аби учень звернув увагу на всі слова, які містяться у складі словосполучення. Просто подивитись на іменник, який називає цей предмет, недостатньо, бо потрібно також і зрозуміти, який цей предмет, як його охарактеризувати. У цьому й допомагає прикметник. Крім того, хоча у цій вправі всі обʼєкти досить різні, у житті немало ситуацій, коли називаються різні обʼєкти однаково, і тільки завдяки особливим рисам, які виражаються словами-прикметниками, їх можна відрізнити одне від одного.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.6
Розташовуємо малюнок відповідно до слів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися