Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прийменники – службові слова, вони належать до частини мови, яка не має своїх типових суто для неї лексичних чи граматичних рис. Значення своє прийменники отримують тільки у тому випадку, коли поряд є самостійні слова, з якими вони, прийменники, повʼязані. При цьому прийменникам притаманне різноманіття. Вказують вони здебільшого на положення явищ та речей, як цілком звичних, так і абстрактних. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться та працюватиме з прийменниками, які дозволяють зрозуміти, що за чим знаходиться, йде, слідує. На екрані перед учнем міститься речення, у якому одне зі слів пропущено. Це слово – прийменник, і за контекстом дитина має зрозуміти сенс речення, і разом з цим – який саме прийменник треба вставити у порожнє місце між самостійними словами. З метою полегшити дитині завдання (оскільки учень може ще не знати словникового набору прийменників) під реченням є кілька варіантів. Дитина за контекстом вибирає той, який вважає правильним, після чого переміщує його на місце, в речення. Коли дитина це зробить, то проходить на наступний етап вправи. Учень має розуміти, що прийменники, як і службові частини мови взагалі, відіграють досить істотне значення у комунікації, попри відсутність самостійного лексичного або граматичного значення. Наприклад,  прийменник «після» ставиться й у реченні, де дається визначення таким масштабним явищам, як пори року: «зима йде після осені» тощо. Але разом з цим прийменники чудово служать і для уточнення місцеположення й більш приземлених обʼєктів навколишнього світу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.2
Що за чим
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися