Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення є поєднанням двох та більше слів, які належать до самостійних частин мови. Це означає, що, якщо, скажімо, у словосполученні два слова, то у кожного з них є своє лексичне та своє граматичне значення. Відтак, аби словосполучення утворювали єдине, цілісне повідомлення, як за сенсом, так і за граматичними категоріями ці слова мають узгоджуватись. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у складанні словосполучень. Воно є неповним: в наявності тільки одне слово, а замість іншого – порожня ділянка. Учень має з-поміж кількох варіантів слів, які є під словосполученням, вибрати той, який пасує саме для цього конкретного випадку. Вибір свій дитина робитиме суто за лексичним значенням. Наприклад, якщо під іменником є кілька прикметників, то всі вони мають однакову граматичну форму, проте тільки один підходить до іменника за значенням, описуючи ту якість зображеного предмета, яка дійсно у нього, цього предмета, є. Коли учень робить свій вибір та переміщує до порожньої ділянки прикметник, який вважає правильним для утворення словосполучення, то проходить на наступний етап завдання. Там на учня чекатиме нова майбутня пара слів. Кожен етап супроводжується ілюстрацією, на якій зображено цей обʼєкт. Ілюстрація яскрава та має певний настрій, зрозумівши який, простіше вибрати прикметник, що пасуватиме до названого обʼєкта та описуватиме його справедливо. Таким чином малюнок доповнює словесний ряд та підігріває уяву дитини. Біля кожного написаного слова є активна кнопка, натиснувши на яку учень почує його.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.4
Складаємо словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися