Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Звуки і літери дуже тісно співвідносяться між собою. Особливо це стосується української мови, де кожна літера означає або один, або, зрідка, два звуки. У ході виконання цього завдання дитина буде будувати модель написаного на екрані слова за характеристиками кожного звуку, який входить в його склад. На кожному етапі завдання на екрані перед учнем міститься зображення певного слова – нового для кожного наступного рівня вправи. Під кожною літерою міститься порожня клітинка. А під ними – спеціальні елементи для моделювання звукової схеми. Під словом є символи для кожного типу звуків, при чому їх навіть більше – є зайвий символ, який належить звуку, котрого у слові нема. Всі символи підписано. Дитина має прочитати слово вголос і перенести ці символи відповідно до їхніх літер. Завдяки цій вправі дитина зрозуміє, що абсолютно різні за вимовою звуки можуть належати до однієї групи. Це робить розуміння звукового складу більш цілісним. Коли дитина створює модель слова з цих символів (кожен, до речі, зображено як смайлик, що разом з додатковими ілюстраціями, які супроводжують завдання, є елементом візуального оформлення вправи), то проходить на наступний етап до аналогічного завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.14
Створюємо звукову модель слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися