Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова використовуються для багатьох цілей. Вони є способом вираження думок, викладення інформації, а також саме завдяки словам люди мають можливість ефективно комунікувати. Остання функція доповнює всі інші. Коли людина виражає словами ідеї та мрії, вона може не тільки сформулювати їх для себе, а й повідомити їх комусь. Коли людина словами окреслює інформаційне поле то ті чи інші відомості може також повідомити співрозмовнику. Але є слова, які мають суто комунікативне значення. Зокрема, це словосполучення, які стосуються ввічливого звертання. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати їх. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання є ілюстрація, де описано ту чи іншу життєву ситуацію. Персонаж, зображення якого міститься перед дитиною, хоче сказати ввічливу фразу, але частина її (перша або друге слово) пропущено. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вписати у порожню ділянку потрібне слово. Це завдання є дуже важливим для розвитку навичок з соціалізації, адже ввічливість – це навичка, що є важливою для повсякденного використання у спілкуванні з усіма людьми, які оточують дитину. Завдяки цій вправі учень дізнається більше звернень та словосполучень, які вважаються ввічливими формами. Проте ця вправа надзвичайно важлива і в академічному сенсі. Виконуючи її, дитина вписуватиме у порожні ділянки не поодинокі літери, а цілі слова. Це новий рівень роботи дитини в межах цього ресурсу. Вписуючи окремі слова, дитина, тим не менш, сприймає їх як складову частину словосполучення, тобто структури більш високого порядку з точки зору мови в цілому, та, зокрема, граматики.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.3
Ввічливі словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися