Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова використовуються не тільки для вираження думок, ідей, інформації, емоцій та мрій. Слова і мова є головним інструментом комунікації, спілкування. І коли йде мова про діалог двох чи більше мовців, важливо навчитись правильно використовувати звертання. З цією метою здебільшого застосовують займенники або іменники у кличному відмінку, в тому числі і власні назви, імена. У ході виконання цього завдання дитина зосередиться саме на першому типі слів, які потрібні для звертання. Учень має запамʼятати, що у випадках, коли людина звертається до когось стороннього, потрібно вживати займенники другої особи. Займенник «ти» використовується у випадках, коли йде мова про одного співбесідника, а «ви» – коли учень має справу з групою людей. Проте у цій темі є важливий нюанс. В українській мові, як і в ряді інших, прийнято звертатись до старших або сторонніх дорослих людей так само на «ви», використовуючи множину другої особи. Досить часто, коли йде мова про письмову мову, зокрема листування, треба навіть писати з великої літери – «Ви».  Отже, на кожному етапі дитина бачить ілюстрацію, на якій зображено персонажа, змальовано певну ситуацію. Малюнок новий для кожного етапу завдання. Учень має обрати, який із займенників є доречним для використання у цьому конкретному випадку: «ти» або «ви». Ця тема повʼязана з ввічливістю, тож важливо, аби учень запамʼятав: до старших, вчителів, незнайомих дорослих треба звертатись на «ви», а до рідних та однолітків – на «ти».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.9
Вибираємо правильну форму звертання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися