Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення – це мовна структура більш високого рівня, ніж слово, але менш високого, ніж фраза, речення чи текст. У словосполученні, як зрозуміло з назви, є кілька слів, здебільшого два-три. Завдяки цьому вдається дати більш докладне та змістовне повідомлення, ніж якби мовець використовував поодинокі слова. Проте слова у словосполученні мають правильно узгоджуватись граматично та доповнювати один одного лексично. Просто перелік двох не поʼязаних між собою іменників ще не є словосполученням. Досить типовий приклад правильної структури цього виду – обʼєднання прикметника та іменника. Друге слово називає предмет, а перше – його характеризує за певною ознакою. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься створювати такі словосполучення. Головним критерієм підбору є співпадіння лексичних значень. Перед учнем на екрані на кожному етапі завдання міститься зображення кількох обʼєктів, які в цілому різні – вони відрізняються за кольором, розміром, формою тощо. Проте між ними є і дещо спільне, а саме – якість, яка притаманна кожному з описаних обʼєктів. Дитина має обрати цю якість, вибравши підходящий прикметник з-поміж інших варіантів, що знаходяться під малюнками. Коли дитина зробить свій вибір, то пройде на наступний етап, де буде інший ряд ілюстрацій та новий набір слів-прикметників. Завдяки цьому завданню дитина зрозуміє, як саме утворюються словосполучення з лексичної точки зору, а також те, що деякі прикметники є спільними для кількох зовсім різних іменників.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.1
Вибираємо слова за змістом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися