Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого дитина працює у школі з тими одиницями мови, що мають письмове втілення. Вивчення частин мови, правопис, граматика – всі ці теми здебільшого освітлюються саме завдяки вправам та завданням, які треба записувати. Тим не менш у побуті абсолютна більшість випадків спілкування (особливо у дітей) приймає форму усної комунікації. Для того, щоб письмова та усна форми мовлення у свідомості дитини стали чимось єдиним цілим, а також для того, щоб учень тренувався сприймати інформацію на слух, і є аудіювання – особлива форма роботи, де початкова інформація про текст надається у звуковій формі, тоді як завдання дитина виконує у писемній. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розподілювати потік мови на окремі одиниці – слова. На екрані перед дитиною міститься малюнок, котрий має свій сюжет, повʼязаний з текстом, але самого тексту немає, принаймні у письмовій формі. Натомість у наявності є спеціальна кнопка, натиснувши на яку дитина почує набір взаємоповʼязаних спільним сюжетом речень. Або просто одне досить велике та поширене речення. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб порахувати кількість слів у ньому. На малюнку є цифри – це варіанти відповіді на питання про кількість слів. Враховувати треба слова будь-якого значення, довжини тощо. Коли дитина порахує число слів і виділить правильну цифру, то пройде наступний етап завдання, де треба буде повторити ці дії, але текст, як і малюнок, котрий буде його супроводжувати, буде вже інший. Слухаючи його, дитина мимоволі відволічеться на сюжет, але згідно із завданням, треба буде також і рахувати слова, що корисно для розвитку уваги дитини та вміння сприймати звуковий ряд інформації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.2
Визначаємо кількість слів у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися