Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівники – дуже різноманітна частина мови. Те, що вони не змінюються за граматичними категоріями, як більшість інших, компенсується великою кількістю їхніх видів. Зокрема, ті прислівники, які стосуються часу виконання дії, можуть відповідати не тільки на питання «коли?», а на питання «як часто?». Щоб зрозуміти, що наведено слово є саме прислівником, варто звертати увагу не стільки на питання (адже запамʼятати їх всі дитині буде важко, та й зарано вивчати всі розряди прислівників), а на те, до чого це слово відноситься. Якщо це слово описує будь-що, повʼязане з дієсловом, то це прислівник, а якщо з іменником – прикметник. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з прислівниками, які відповідають на питання про те, як часто трапляється та чи інша подія. На екрані перед учнем міститься питання. Воно розташоване на білому фоні в оточенні малюнків, що тематично з ним повʼязані. Дитина читає його, після чого вибирає відповідь, яка йому відповідає. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, до нового питання та нових варіантів відповіді. Всі питання, хоча й описують різні події, починаються однаково: зі слів «як часто?». Отже і варіанти відповіді всі належать до прислівників, які відповідають на нього. Правильний варіант дитина має знайти виключно з контексту, керуючись логікою. Оскільки ці питання досить життєві, важливо, що, знаходячи на них відповіді, дитина може дізнатись щось нове про оточуючий світ та процеси, які в ньому відбуваються час від часу. Окрім того, оскільки всі варіанти відповіді належать до прислівників даної групи, дитина значно розширить своє знання цих слів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Як часто це трапляється
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися