Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словесний склад мови, який присвячений емоціям на диво великий. Не дивно, що слова, які називають емоції, можуть належати до різних частин мови. Все залежить від питання, яке можна поставити до них. Якщо до слова підходить питання «що?», то це іменник, наприклад, «радість». Якщо цим словом описують істоту, то це вже прикметник «радісний», котрий відповідає на питання «який?». Але з емоцією можна щось робити, діяти, тож є й прислівники, які виражають почуття і настрій. Мають вони відповідну форму, яка визначається так само – питанням, а точніші, питанням «як?». Для наданого вище прикладу прислівник буде мати форму «радісно». У ході виконання цього завдання дитина буде працювати саме з ними. На кожному етапі вправи перед учнем міститься зображення кількох симпатичних та добрих монстриків. Кожен з них відчуває різні емоції, які відображаються на його поведінці. Хто всміхається, хтось спить. Всі монстрики різні, і зображені вони на кольоровому фоні, тож малюнок має вигляд повноцінної ілюстрації, наприклад, з дитячої казки. Над малюнком міститься завдання, де описуються емоції монстрів. Завдяки формулюванню питання описуються вони таким чином, що кожна емоція сприймається не як явище (іменник) або ознака (прикметник), а як стан чи спосіб виконання дії – тобто прислівник. Відповідні слова знаходяться і над кожним з монстриків. Учень вивчає їх, співвідносить з мімікою симпатичних чудовиськ, після чого вибирає того, якого треба – наприклад того, якому сумно або весело. Кого саме треба вибрати, залежить від завдання, котре змінюється на кожному етапі разом з ілюстраціями та прислівниками.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.4
Знайди монстра за емоцією
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися