Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання попередніх завдань дитина завжди знала, яке зі слів є дієсловом, адже на ньому була зосереджена увага. Тепер же учень буде самостійно шукати те слово, яке називає дію, або процеси, які відбуваються згідно з текстом. Це вимагатиме від учня зосередженості, уваги та розуміння значення кожного слова у реченні. На кожному етапі перед дитиною на екрані нове речення ,яке складається з усіх головних складових частин. Власне, граматика, розділ мовознавства, який вивчає члени речення, є темою, торкатись яку дитині ще зарано, але учню належить знати, що дієслово здебільшого разом з іменником є центральною частиною повідомлення. Іменник називає предмет, а дієслово – дію, яка цим предметом виконується. Всі інші слова, які належать до самостійних частин мови, здебільшого характеризують їх – тому й кажуть про групу іменних та дієслівних частин мови відповідно. Дитина читає кожне речення та концентрує увагу на тому, що в них повідомляється. Учень має зрозуміти сенс повідомлення і знайти дію, яка описується чи називається. Після цього дитина залишається просто знайти відповідне слово. Коли учень його виділить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з іншим реченням. Досить важливо, що під реченням завжди є активна кнопка. Коли учень на неї натискає, то чує звукове відтворення речення. Це дозволяє співвіднести усне та писемні типи мовлення при повідомленні однієї й тієї ж інформації. Завдяки тому, що учень почує смислові акценти, які даються за допомогою наголосу, зрозуміти, де саме «ховається» дієслово, буде легше.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.3
Знаходимо дію в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися