Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина вже вивчила та пройшла ту чи іншу тему, нові знання та навички варто закріпити. І ніщо не служить для цього так добре, як виконання вправ, де використання отриманих знань є тільки частиною того, що має зробити учень. У ході виконання цієї вправи дитина відгадуватиме загадку і паралельно знаходитиме в її тексті прикметник з посиленою ознакою. Учень вже знає, що деякі прикметники, слова, які використовуються для назви ознак та якостей предметів, можуть мати ступені порівняння, які служать для посилення цієї ознаки при описі різних обʼєктів. Такі прикметники досить часто трапляються в загадках – словесній грі, яка є досить цікавою і при цьому старою, бо загадки є частиною фольклору. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання міститься нова загадка. Учень читає її текст, після чого він має з-поміж кількох варіантів відповіді, які надаються під ним, обрати той, який вважає правильним. Коли дитина це зробить, залишається зробити наступний крок – і знайти у самій загадці той прикметник, який має посилену ознаку. Учень вже неодноразово працював з ними, і знає, як вони виглядають, яку мають форму та особливі риси. І, зокрема, дитина вже знає, що прикметники з посиленою ознакою використовуються для того, щоб описати предмет, зробивши акцент на цій якості, порівнявши її або просто виділивши серед інших. Коли дитина виділяє це слово, то проходить на наступний етап – до нової загадки. Кожна супроводжується ілюстраціями, які грають роль суто естетичну, але досить важливу для збереження зацікавленості дитини у виконанні цієї вправи. Також є спеціальні активні кнопки, натискання на які викликає звукове відображення слів та словосполучень, біля яких вони знаходяться. Ці кнопки допомагають повʼязати усну мову та письмову.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.4
Знаходимо посилену ознаку в загадках
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися