Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина, яка вже трохи та й працювала з такою граматичною одиницею як речення, вже має певний досвід роботи з ними і звикла до того, що речення завжди більше за обʼємом (тобто за кількістю слів), ніж словосполучення. Проте насправді у цьому правилі є дуже багато виключень. Є, зокрема, навіть речення, які складаються тільки з одного слова. Проте такі випадки дійсно є рідкісними, хоча речення й може бути коротким. У ході виконання цього завдання дитина навчиться відрізняти короткі речення від довгих словосполучень. На екрані на кожному етапі вправи учень бачить пару таких конструкцій. В обох кількість слів приблизно однакова, в обох є як самостійні, так і службові слова. Проте речення виражає цілісне та завершене повідомлення, тоді як словосполучення просто досить докладно та повно описує щось. Дитина читає обидва набори слів, після чого знаходить речення за наступним критерієм: у ньому має бути граматична основа, тобто смислове ядро повідомлення, яке складається з підмета (обʼєкт, який виконує дію) та присудка (дія, яка виконується цим обʼєктом). Знайшовши підмет і присудок, котрі здебільшого виражаються іменником та дієсловом, учень розуміє, що перед ним повноцінне речення і вибирає саме його. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання, де буде нова пара наборів слів. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.4
Знаходимо речення серед поданих записів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися