Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попереднє завдання, дитина познайомилася зі схемами речень, що містять у собі пряму мову. Цього разу дитина використовуватиме такі схеми як критерій відбору речень із прямою мовою. На екрані перед дитиною міститься зображення персонажа, у діалоговій хмаринці якого міститься схема речення з прямою мовою. Як персонаж, так і схема — інші для кожного наступного етапу завдання. Наявність цього героя посилює цікавість учня до вправи, адже персонаж ніби звертається до дитини, просячи її знайти правильний відповідник цій схемі, у чому проявляється інтерактивний компонент завдання. У робочій зоні біля цього героя міститься зображення кількох речень. Усі вони подібні за структурою до схеми, яку бачить дитина, але лише одне з них дійсно відповідає їй повністю. Школяр детально аналізує кожне речення з погляду положення прямої мови та авторських слів та розділових знаків, які використовуються в реченні. Пунктуація в реченнях, що поєднують пряму мову та авторські слова, має певні норми, і дитина завдяки різноманіттю речень, з якими стикатиметься протягом виконання цього завдання, звикне до різних варіантів такого оформлення. Наприклад, якщо слова автора міститься до прямої мови, то між ними треба ставити двокрапку, а якщо після —  тире. І це лише основні моменти, тоді як написання великої чи маленької літери теж вимагає певної уваги. Отже, школяр детально та послідовно вивчає кожне речення, звіряючи його зі схемою. Якщо учню надто важко, то він може скористатися підказкою — активною кнопкою зі знаком питання, яка є між ними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Добираємо речення з прямою мовою відповідно до схеми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися