Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ще одне завдання, яке стосується будови слів. Морфеміка - досить широка тема, яка включає в себе вивчення основи, кореня, суфіксів та префіксів, закінчень. Цьому ми присвятили значну кількість уроків словотвору. Варто розуміти, що морфеми - це те, що дозволяє створювати нові слова, насичувати нашу мову та робити мовлення більш різноманітним. 
    Ця вправа стосуватиметься вивчення коренів слова. Корінь — головна значуща частина слова, що містить спільне значен­ня спільнокореневих слів (воля, воленька, звільнити). До того ж, доведеться попрацювати із суфіксами та префіксами. Адже при переході від початкового іменника до прикметника ці морфеми можуть додаватися до слова. 
   На екрані перед собою п’ятикласник бачить завдання дібрати до прикметників споріднені іменники. Зробити це можливо за допомогою підбору початкових іменників. Наприклад, спорідненим до слова “лимонний” буде іменник “лимон”. Учень має проаналізувати всі прикметники, які побачить перед собою, після чого на пусті місця біля прикметників треба вписати іменники, від яких було утворено ці прикметники. Коли всі початкові іменники будуть вписані правильно, можна натискати на кнопку “Готово”. Якщо все правильно - школяр переходить до нових прикметників. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.10
Добираємо споріднені іменники до прикметників
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися